VELIKA DRVENA KUHINJA ZA DECU Velika drvena kuhinja biće savršena za decu koja vole da kuvaju. Šporet ima otvorenu rernu i veliki orman za otvaranje. Na vrhu igračke je gorionik koji sija i proizvodi zvuk ključale vode. Kuhinja takođe ima dve kvake, slavinu za sudoper, telefon i mali ormarić sa policama na vrhu. Komplet sadrži 5 metalnih dodataka sa kuhinjom. Igračka bez oštrih ivica – 100% sigurna za dete. Visina: 90 cm, širina: 60 cm, dubina: 30 cm. PAKET Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za otpremu, svi kuhinjski elementi su propisno obezbeđeni da se ne bi oštetili tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 100x36x15 cm, Težina: 13 kg SPECIFIKACIJA Kategorija: Kuhinje za igru Brend: ECO TOYS Uzrast: 3+ Pol: unisex Veličina: bez veličine
DRVENA KUHINJA multimedia burners for children
Šifra proizvoda:
PLK534-3892
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
16.300,00 RSD Originalna cena je bila: 16.300,00 RSD.15.100,00 RSDTrenutna cena je: 15.100,00 RSD.
29 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
29 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089066170 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA KUHINJA multimedia burners for children“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.