Drvena Gitara za Decu sa Metalnim Žicama – Pink Ova drvena gitara sa metalnim žicama u atraktivnoj roze boji idealna je za male buduće muzičare. Osmišljena da pruži autentično iskustvo sviranja, savršena je za decu koja žele da se okušaju u muzici i nauče prve akorde. Karakteristike: Prilagođena za početnike: Gitara je dizajnirana za dečje ruke, omogućavajući lakše držanje i sviranje. Metalne žice daju čist i jasan zvuk, pružajući deci mogućnost da nauče prave tehnike sviranja. Kvalitetna izrada: Izrađena od visokokvalitetnog drveta, ova gitara je izdržljiva, sigurna i spremna za svakodnevnu upotrebu. Vesela roze boja: Roze gitara je izuzetno privlačna, inspirišući decu da se bave muzikom i da uživaju u učenju sviranja. Razvoj muzičkih veština: Ova gitara pomaže u razvoju koordinacije ruku i očiju, osećaja za ritam i muzičkih sposobnosti, a u isto vreme pruža beskrajnu zabavu. Uključena kocka za sviranje: Uz gitaru dolazi i trzalica (kocka) koja olakšava sviranje i omogućava deci da se bolje upoznaju sa različitim tehnikama. Preporučuje se za decu stariju od 3 godine koja žele da započnu svoj muzički put sa stilom i kvalitetnim instrumentom.
Drvena gitara za decu sa metalnim žicama pink
Šifra proizvoda:
FO18 P / MF019A-3164
Kategorije: Drvene igračke, Mega popusti, Muzičke igračke
3.090,00 RSD Originalna cena je bila: 3.090,00 RSD.2.790,00 RSDTrenutna cena je: 2.790,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068723 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena gitara za decu sa metalnim žicama pink“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.