DRVENA GARAŽA SA LIFTOM Igračka je izgrađena od 3 nivoa povezana ulicama po kojima mogu da se voze automobili. Garaža je opremljena pokretnim liftom koji se pokreće okretanjem dugmeta. Komplet uključuje 4 drvena automobila i helikopter. Pored toga, igračka je opremljena autopraonicama za automobile, benzinskim pumpama, barijerom. Svi drveni elementi su bezbedni za dete, bez oštrih ivica i prekriveni ekološkom bojom. Visina: 47 cm, dužina: 50 cm, širina: 39,5 cm. PAKOVANJE Igračka je upakovana u šarenu kutiju proizvoda umotanu u crnu streč foliju, svi parking elementi su propisno obezbeđeni da se ne bi oštetili tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 53x44x9,5 cm, Težina: 3,3 kg
DRVENA GARAŽA, VELIKI PARKING SA LIFTOM + AUTOMOBILI
Šifra proizvoda:
HM013290-3291
Kategorije: Drvene igračke, Garaže, Mega popusti
7.744,00 RSD Originalna cena je bila: 7.744,00 RSD.7.107,00 RSDTrenutna cena je: 7.107,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089067498 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA GARAŽA, VELIKI PARKING SA LIFTOM + AUTOMOBILI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.