Kocka je napravljena od drveta i nudi razne edukativne aktivnosti. Ova igračka razvija detetove manuelne veštine i koordinaciju oko-ruka, istovremeno stimulišući prepoznavanje oblika i boja. Igračka sadrži: lavirint, tablu sa satom, sorter blokova sa tri drvena bloka, pokretne zupčanike i tablu za učenje engleskog jezika. Svaka strana kocke ima drugačiju funkcionalnost, što čini igračku izuzetno atraktivnom za mališana i sprečava dosadu. PAKOVANJE Igračka je upakovana u šarenu kutiju proizvoda, svi elementi igračke su propisno pričvršćeni da se ne oštete prilikom transporta. Uzrast: 3+ Dimenzije pakovanja: 17x17x16 cm, Težina: 0,9 kg
DRVENA EDUKATIVNA KOCKA – MS
Šifra proizvoda:
HM015471-560
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke, Mega popusti
2.400,00 RSD Originalna cena je bila: 2.400,00 RSD.2.266,00 RSDTrenutna cena je: 2.266,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970100 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA EDUKATIVNA KOCKA – MS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.