EDUKATIVNA DRVENA KOCKA Igračka je puna pokretnih elemenata koji istovremeno podstiču igru i razvijaju sposobnosti mališana. Igračka će vas naučiti da prepoznajete boje, oblike, razvijate motoriku i istovremeno pružite puno zabave svakom detetu. Dužina: 15,5 cm, širina: 15,5 cm, visina: 15,5 cm. PAKET Igračka je upakovana u šarenu kutiju proizvoda umotanu u crnu streč foliju, svi elementi igračke su propisno pričvršćeni da se ne bi oštetili prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 16,5x 17,5×16 cm cm, Težina: 0,9 kg, Starost deteta : 3+ SPECIFIKACIJA Kategorija: Edukativne igračke Brend: ECO TOYS Uzrast: 3+ Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
DRVENA EDUKATIVNA KOCKA
Šifra proizvoda:
HM015470-559
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke, Mega popusti
2.290,00 RSD Originalna cena je bila: 2.290,00 RSD.2.214,50 RSDTrenutna cena je: 2.214,50 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970117 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA EDUKATIVNA KOCKA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.