Dečija polica ECOTOYS je savršen komad nameštaja za dečiju sobu koji pomaže da sve bude uredno i organizovano. Izrađena je od izdržljive iverice i završno obrađena laminatom otpornim na oštećenja. Poseduje funkcionalne police, pregrade i izvlačne kutije u koje se mogu odložiti omiljene knjige, igračke i druge sitnice vašeg deteta. Univerzalna bela boja omogućava lako uklapanje u svaki stil enterijera. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 100 x 42 x 17 cm Težina: 24,8 kg
Drvena decija polica organizer sa policama 02A ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ZKB-02A-4595
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
11.890,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
5 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 24,8 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903769976829 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena decija polica organizer sa policama 02A ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Organizator za igračke i knjige roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6018
| Težina | 6,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793403 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Stalak za dečije knjige i časopise beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-6125
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni stalak sa policama za dečiju odeću beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6203
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.