Polica za knjige u obliku kućice brenda ECOTOYS idealan je komad nameštaja za dečiju sobu koji pomaže da prostor bude uredan i dobro organizovan. Zahvaljujući univerzalnoj beloj boji, lako se uklapa u svaki stil enterijera. Konstrukcija je izrađena od izdržljive iverice i završno obrađena laminatom otpornim na oštećenja, što obezbeđuje dugotrajnost i bezbednu upotrebu. Polica poseduje četiri prostrane police, funkcionalne pregrade i dve izvlačne platnene kutije, savršene za odlaganje igračaka, knjiga, kockica i raznih sitnica. Zajedno čine praktičan sistem za odlaganje koji pomaže deci da samostalno održavaju red. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi elementi su adekvatno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 91 x 36,5 x 19 cm Težina: 17,9 kg
Drvena decija polica organizer 03A ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ZKB-03A-4594
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
11.190,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
5 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 17,9 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903769976812 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena decija polica organizer 03A ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za dečije knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3029-C
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793632 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6059
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793625 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.