Ovaj 7u1 klasični set igara uključuje 7 zabavnih i uzbudljivih igara upakovano 7 u 1 set društvenih igara. ZABAVA ZA CELU PORODICU – provedite kvalitetno vreme sa prijateljima i porodicom daleko od elektronskih spravica. Ovaj set uključuje igre za sve uzraste. Sednite zajedno i gradite uspomene. Noć porodičnih igara nikad nije bila tako zabavna! Ovaj set za igru savršen je saputnik na putovanju. Odlikuje se pametnim dizajnom – društvene igre slažu se jedna na drugu radi uštede prostora. Odložite sve delove igre unutar glavne baze. Zatim potražite ravnu površinu dok putujete i uživajte igrajući. Savršen poklon!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: društvene igre za celu porodicu. _x000D_
-U setu: 7 vrsta igara na tabli. _x000D_
-Set sadrži 1x glavnu ploču sa promenjljivim tablama za igre koje uključuju: šah, dame, 2x vrste luda, backgammon, zmije i merdevine, igra guske. _x000D_
-Sve kockice, igle, žetoni itd. uključeni su u igru. Nalaze se na četiri strane velikog polja za igru._x000D_
-Broj igrača: 2 – 4. _x000D_
-Materijal izrade: plastika. _x000D_
-Preporučen uzrast: 3+._x000D_
Društvene igre, 7u1 putni set
Šifra proizvoda:
05-412000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.899,00 RSD
17 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223054123 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Društvene igre, 7u1 putni set“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.