Jedan od najefikasnijih načina za razvoj interpersonalnih veština kod dece je igranje raznih igrica sa članovima porodice i prijateljima, što je takođe odličan način za zabavu. Pravila igre:_x000D_
Pripremite mašinu za kokice prema uputstvima. Imamo dva zabavna modula na izbor: I – tokom kojeg sva zrna kokica eksplodiraju iz mašine, _x000D_
II – zrna eksplodiraju jednom u određenom vremenskom periodu. Igru prati vesela melodija._x000D_
Kokice dolaze u tri boje, svaka sa različitom vrednošću poena: bela – 1 bod, žuta – 2 boda, braon – 3 boda._x000D_
Na kraju runde, svaki igrač baca kockicu. Bacanje može preokrenuti i potpuno promeniti rezultate. Igrač koji uhvati najviše kokica i postigne najviše poena je pobednik. Odlična ideja za zabavu cele porodice. Jednostavna pravila koja će sigurno garantovati mnogo smeha i sve će dovesti u veselo raspoloženje. _x000D_
U setu: 1 mašina za kokice, 64 bele kokice, 4 žute kokice, 2 braon kokice, 4 čaše za hvatanje kokica u raznim bojama, 1 valjak-kocka. Broj igrača: 2 do 4. _x000D_
Materijal: plastika. Baterije: 3x AA potrebne, nisu uključene. Preporučeni uzrast: 4+.
Društvena igra Pop Corn
Šifra proizvoda:
05-355000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.699,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223053553 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Društvena igra Pop Corn“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.