Zaplovite u uzbudljivu avanturu uz društvenu igru – Ajkula Pirat, igru koja će testirati strategiju i spretnost vašeg deteta! Dizajnirana za uzrast od 4 i više godina, ova igra je savršena za 2 do 4 igrača koji su spremni da se bore sa lukavom ajkulom u potrazi za blagom. Budite brzi i pametni, jer morate osvojiti zlato pre nego što Ajkula Pirat napadne! Ova igra je puna iznenađenja, pružajući zabavu i uzbuđenje svaki put kada se igra. Društvena igra – Ajkula Pirat nije samo zabavna igra, već podstiče razvoj strateškog razmišljanja i donošenja odluka kod mladih umova. _x000D_
Karakteristike: Igranje arkadnih igara često zahteva brze reakcije i precizne pokrete.U setu:1 figura Gusara Morskog psa,1 brojčanik,36 zlatnika.Broj igrača: 2 do 4.Veličine:ajkula cca.22x19cm, zlatnici cca. 2,5 cm.Materijal: plastika.Baterije: 3x AA potrebne, nisu uključene.Preporučeni uzrast: 4+.
Društvena igra Ajkula Pirat
Šifra proizvoda:
05-353000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.499,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223053539 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Društvena igra Ajkula Pirat“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.