***Ovaj komplet uradi sam će oduševiti svu decu koja vole kamione i konstrukcione setove. Ovaj set dolazi sa alatima kao što su šrafcigeri, šrafovi i rezervni točkovi, saobraćajni i saobraćajni znaci. Oni mogu da ograde mesto za popravku raznim saobraćajnim i signalnim znacima i ozbiljno prionu na posao, a dodatni podsticaj biće im svetlosni i zvučni efekti iz kamiona. Igračka za bezbroj sati zabave! Karakteristike: Kamion na baterije – uradi to sam ili uradi sam. Oprema i funkcije: Razni svetlosni i zvučni efekti. Kutija za alat (šrafciger-šrafovi) za zamenu guma. Zamena guma. 5k saobraćajnih/signalnih znakova cca. 6,3 cm visine. Točkovi sa profilom. Zahteva 3 k AG13 baterije koje su uključene. Materijal: čvrsta plastika. Dimenzije pakovanja: 43,5 k 10 k 22,5. Sort: dostupan u 2 boje. Namenjeno za uzrast: 6+.
***Drum kamion. – uradi sam
Šifra proizvoda:
48-235000
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
1.199,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223482353 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Drum kamion. – uradi sam“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.