Lekarski set na kolicima je prilično mobilan i beba će moći brzo da pomogne svojim pacijentima. U tome će mu pomoći medicinski materijal igračke. Možda će iz ovog skupa dete probuditi interesovanje za profesiju lekara. Set uključuje: makaze – 1 kom., naočare – 1 kom., lupa – 1 kom., špric – 1 kom., ležište za alat – 1 kom., stetoskop (za slušanje srca i pluća) – 1 kom., tonometar (za merenje pritiska) – 1 kom., otoskop (alat za ORL) – 1 kom., čekić – 1 kom., čaša sa poklopcem – 1 kom. Dimenzije 435х135х490 sklopljeno 360х310х510mm
Doktorski set kolica za decu 36582 Polesie
Šifra proizvoda:
SW12079
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
3.550,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Uzrast | 3g+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Doktorski set kolica za decu 36582 Polesie“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.