Ovaj zanimljivi set za gradnju svideće se dečacima koji vole slagalice i modeliranje. Set uključuje veliki broj različitih delova za gradnju koje treba kombinovati što iziskuje logično razmišljanje i kombinatoriku i predstavlja eci zanimljiv izazov i zabavu. Sastavljajući konstrukciju, dete ne samo da trenira spretnost ruku, već i uči prepoznati uzročno-posledične veze, razvija maštu i prostorno razmišljanje. Deca će se osećati kao pravi inženjeri, sastavljajući složeni model od dostavljenih delova a gotov rad postaće savršen ukras za svaku sobu. _x000D_
_x000D_
-Vrsta: set za gradnju vatrogasni kamion. _x000D_
-Set od: 732 dela. _x000D_
-U setu: metalni blokovi za gradnju, 1x set alata za sastavljanje, uputstvo._x000D_
-Materijal izrade: metal, plastika. _x000D_
-Preporučeni uzrast: 6+. _x000D_
-Veličina proizvoda: cca. 34,2x22x13,5cm. _x000D_
DIY, Set za gradnju, Vatrogasni kamion, 732-dela.
Šifra proizvoda:
46-131000
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
2.199,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223461310 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIY, Set za gradnju, Vatrogasni kamion, 732-dela.“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.