Ovaj maštoviti graditeljski set sigurno će osvojiti svu decu koja se vole baviti aktivnostima koje nude pomalo izazov i zahtevaju kreativnost, maštu i motoriku. Ovaj inženjerski STEM komplet podstiče rano logičko razmišljanje, rešavanje problema kroz zabavne izazove i, kada se sastavlja u timu sa prijateljima, poboljšava društvene veštine. Izrađen je da podstakne znatiželju i podstakne kreativno samopouzdanje, učeći decu kako stvari funkcionišu. Set je zabavan i može se sastavljati samostalno ili u saradnji sa prijateljima kod kuće ili u učionici. Savršen je poklon i za dečake i za devojčice, držeći ih satima angažovanim!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: kreativni set za gradnju URADI SAM za decu i odrasle._x000D_
-3u1: sastavljanje 3 vrste građevinskih vozila._x000D_
-Set od: 122 dela._x000D_
-U setu: blokovi i alat za sastavljanje._x000D_
-Materijal izrade: metal, plastika. _x000D_
-Preporučeni uzrast: 8+._x000D_
DIY, Set za gradnju, gradjevinska vozila, 122-dela
Šifra proizvoda:
46-106000
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
799,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223461068 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIY, Set za gradnju, gradjevinska vozila, 122-dela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.