Ovaj maštoviti građevinski set sigurno će osvojiti svu decu koja se vole baviti aktivnostima koje nude pomalo izazov i zahtevaju kreativnost, maštu i motoriku. Ovaj inženjerski STEM komplet podstiče rano logičko razmišljanje, rešavanje problema kroz zabavne izazove i, kada se sastavlja u timu s prijateljima, poboljšava društvene veštine. Izrađen je da podstakne znatiželju i podstakne kreativno samopouzdanje, učeći decu kako stvari funkcionišu. Set je zabavan i može se sastavljati samostalno ili u saradnji sa prijateljima kod kuće ili u učionici. Savršen je poklon i za dečake i za devojčice, držeći ih satima angažovanim!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: set za gradnju. _x000D_
-Set od: 192 dela. _x000D_
-U setu: metalni blokovi za gradnju, 1x set alata za sastavljanje, uputstvo._x000D_
-Materijal izrade: metal, plastika. _x000D_
-Preporučeni uzrast: 6+. _x000D_
-Veličina proizvoda: cca. 21x21x8cm.
DIY, Set za gradnju, avion, 192-dela
Šifra proizvoda:
46-113000
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
799,00 RSD
47 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
47 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223461136 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIY, Set za gradnju, avion, 192-dela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.