Ovaj maštoviti graditeljski set zasigurno će osvojiti svu decu koja se vole baviti aktivnostima koje nude pomalo izazov i zahtevaju kreativnost, maštu i motoriku. Ovaj inženjerski STEM komplet podstiče rano logičko razmišljanje, rešavanje problema kroz zabavne izazove i, kada se sastavlja u timu sa prijateljima, poboljšava društvene veštine. Izrađen je da podstakne znatiželju i podstakne kreativno samopouzdanje, učeći decu kako stvari funkcionišu. Set je zabavan i može se sastavljati samostalno ili u saradnji sa prijateljima kod kuće ili u učionici. Savršen je poklon i za dečake i za devojčice, držeći ih satima angažovanim!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: set za gradnju. _x000D_
-Set od: 236 delova. _x000D_
-U setu: metalni blokovi za gradnju, 1x set alata za sastavljanje, uputstvo._x000D_
-5u1: pet vrsta vozila za sastavljanje. _x000D_
-Materijal izrade: metal, plastika. _x000D_
-Preporučeni uzrast: 6+. _x000D_
DIY, Set za gradnju, Auto/Formula, 5u1, 236-delova
Šifra proizvoda:
46-121000
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
1.199,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223461211 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIY, Set za gradnju, Auto/Formula, 5u1, 236-delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.