| Diva Signature stajler 07 Micro Wand |
| Profesionalni ultra tanki stajler za afro lokne |
| Temperatura: 110-210 °C |
| Obim cevi: 10 mm |
| Instant zagrevanje |
| Sistem protiv prezagrevanja |
| Ujednačeno zagrevanje duž cevi |
| Keramički premaz |
| Automatsko isključivanje |
| Napojni kabl: 3 m |
Diva Signature stajler Micro(10mm) DIVA07
Šifra proizvoda:
5060412983051
Kategorije: Nega i lepota, Stajleri i prese
14.990,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983051 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Diva Signature stajler Micro(10mm) DIVA07“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.