- 4 stepena regulacije temperature i 2 stepena brzine
- Motor visokog pritiska za poboljšani protok vazduha
- AC motor
- Dugme za hladan vazduh
- Jonska tehnologija – 71 miliona jona/cm3
- Pakovanje uključuje 2 profesionalna usmerivača vazduha i kupasti nastavak za stilizovanje kose
- Odvojiv filter
- Veoma lagan i ergonomičan
- Filter za redukciju buke
- Napojni kabl dužine 3 metra
- Težina: 570 g
- Nastavak za kačenje
- Snaga 2400 W
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Šifra proizvoda:
5060412984850
Kategorije: Fenovi za kosu, Nega i lepota
16.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Diva Signature fen za kosu DIVA06“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro za uvijanje kose 38mm DIVA15
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.790,00 RSD
SKU:
5060412983075
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983075 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.