Obučena u tirkizno plavi komplet, sa kosom i ciplelicama po uzoru na junakinju iz Jasnim iz istoimenog filma. U setu se nalazi magični ćilim sa pokretnim točkićima i držačima za lutkina stopala. Jasmin ima oblikovani steznik i ukrašena je pantalonama i cipelicama koje su mogu skinuti a inspirisana je Jasmininim izgledom u Diznijevom Aladinu. Pogodno za igru mašte i uloga. Ova modna lutka ima dugu crnu kosu i 5 tačaka artikulacije. Tako da deca tokom igre lutku mogu pozicionirati na različite načine.
Dimenzije: 5,1 x 15,2 x 35,6 cm
Uzrast: 3+
DISNEY princeza Jasmin
Šifra proizvoda:
p1037940
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
Lutka Jasmin inspirisana Disney junakinjom iz crtanig filma Aladin.
2.799,00 RSD Originalna cena je bila: 2.799,00 RSD.2.499,00 RSDTrenutna cena je: 2.499,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5010993950652 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | NRK |
| Brend | Disney Princess |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DISNEY princeza Jasmin“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.