Set sadrži: dnevnik sa 60 stranica, hemijsku-olovku sa 4 boje, gel olovka sa šljokicama, gumica, podloga za pečat, šljokice i nalepnice. Dimenzije pakovanja: 23 x 22 x 2 cm, Uzrast: 3+
DISNEY Mala sirena dnevnik set
Šifra proizvoda:
p1039627
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Otkrijte očaravajući podvodni svet i zabeležite sve svoje avanture u Diznijevom dnevniku male sirene! Uronite u magiju Ariel i njenih prijatelja sa ovim prelepim dnevnikom, specijalno dizajniranim za prave buduće sirene.
Uz Diznijev dnevnik male sirene možete čuvati sve svoje tajne i snove na 60 očaravajućih stranica. Koristite olovku u 4 boje da zabeležite svoje misli i sećanja. Pustite svoju kreativnost na volju uz dodatak nalepnica i šljokica i oživite Diseny svet.
995,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8719668007772 |
| Brend | Disney |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DISNEY Mala sirena dnevnik set“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.