Cornhole je popularna igra bacanja koja je posebno zastupljena u SAD-u, ali sve više osvaja Evropu, i idealna je za sve uzraste jer zahteva kretanje i snagu. Igra uključuje bacanje vrećica sa pasuljem kroz otvore na panelu, a pobednik je onaj sa najviše bodova, što je jednostavno za naučiti. Može se igrati gotovo bilo gde jer zauzima malo prostora, a lako se sklapa i sprema za sledeći put. Idealna je za porodične proslave, rođendane i vikende, pružajući sate zabave deci i odraslima._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: dečje igračke za dvorište, igra gađanja u metu._x000D_
U setu: cevi za spajanje različitih veličina, dužina i oblika x8, konektori x8, jedna podloga za bodovanje cca. (75x55x18cm), vrećice sa pasuljem x6 cca. (7x8x1cm svaka). Za izradu ciljne ploče treba pratiti jednostavne upute na kutiji._x000D_
Za broj igrača: 2-4._x000D_
Materijal izrade: PVC._x000D_
Preporučena starost: 3+._x000D_
Veličina kutije: 54x5x24cm.
Cornhole, igra gađanja u metu
Šifra proizvoda:
22-614000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
1.899,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223226148 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Cornhole, igra gađanja u metu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.