Uključeno 4 rezultata.
Sa automatskim režimom spavanja.
Šareni dizajn za igranje muzičke zvezde sa stilom!
Ova lepa replika klavira sa šarenim tačkama oduševiće najmlađe muzičare od 3 godine koji žele da otkriju užitak klavira i muzike. Obezbeđene su četiri partiture kako bi vaše dete moglo da svira klavir kao pravo vunderkind (Alouette, Tvinkle tvinkle little star, Au clair de la lune, Frere Jackues). Vaše dete će takođe moći da kreira sopstvenu muziku prema svojoj mašti zahvaljujući 18 tastera koji svi stvaraju drugačiji zvuk. Praktično, klavir se automatski isključuje nakon 2 minuta ako se vaše dete više ne igra s njim. Da biste koristili ovu igračku u dobrim uslovima, biće vam potrebne 4 LR03 1.5V baterije koje nisu uključene. Confetti je kompletan asortiman igračaka za muzičke instrumente sa Pop N’ Rock dizajnom! Muzičke igračke konfeti bude sva čula i omogućavaju najmlađim muzičarima da otkriju radosti muzičke improvizacije.
CONFETTI – MJ PRVI ELEKTRONSKI KLAVIR
Šifra proizvoda:
J07618
Kategorije: Drvene igračke, Muzičke igračke
9.300,00 RSD
73 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
73 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217376185 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CONFETTI – MJ PRVI ELEKTRONSKI KLAVIR“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.