Otkrijte nauku o hrani kroz igru! Prava kuhinja sa posuđem i prirodnim sastojcima koji omogućavaju da eksperimentišete sa namirnicama i pratite radnje koje se dešavaju u kuhinji. Kuhinja se transformiše u fantastičnu laboratoriju za kulinarske eksperimente. Set sadrži: epruvete, stalak za epruvete, plastični špric, pipete, čašu za merenje, kalup za mafine, mutilicu, separator za jaja, cediljku, kesice sa sastojcima za hranu, uputstvo sa receptima… Dim.pakovanja: 45x31x7 cm. Uzrast: 8+.
Clementoni Kuhinja-laboratorija
Šifra proizvoda:
p1019906
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Otkrijte nauku o hrani kroz igru! Prava kuhinja sa posuđem i prirodnim sastojcima koji omogućavaju da eksperimentišete sa namirnicama i pratite radnje koje se dešavaju u kuhinji.
2.239,00 RSD Originalna cena je bila: 2.239,00 RSD.1.900,00 RSDTrenutna cena je: 1.900,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8005125611294 |
| Brend | Clementoni |
| Uzrast | 5+ Godina |
| Zemlja porekla | Italija |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Clementoni Kuhinja-laboratorija“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.