Predstavljamo Vam čiviluk i cipelarnik brenda ModernHome, savršeno rešenje za organizaciju prostora u vašem domu ili kancelariji. Ovaj stabilan čiviluk izrađen je od metala i poseduje 18 kukica za vešanje odeće, kao i 3 police za odlaganje obuće, torbi i drugih sitnijih predmeta. Gornji deo čiviluka ima dva reda sa ukupno 18 kukica, što ga čini idealnim za kućne garderobere, kancelarije ili čekaonice zahvaljujući velikom broju kukica. Donji deo čiviluka ima tri funkcionalne police na kojima možete staviti manje komade odeće, torbe pa čak i cipele. Metalna konstrukcija sa 4 noge garantuje stabilnost čak i pod težim opterećenjem, dok nogice štite pod od grebanja. TEHNIČKE SPECIFIKACIJE: Šifra proizvoda: GH-201 CRNA, Vrsta pakovanja: posebno ojačana transportna kutija, Boja: crna Konstrukcija: metal Vreme montaže: 15 minuta Proizvod za samostalno sklapanje Proizvođač: ModernHome, DIMENZIJE: Visina čiviluka: 190 cm, Širina: 66 cm, Dubina: 28 cm. Čiviluk i Cipelarnik brenda ModernHome predstavljaju praktično i moderno rešenje za odlaganje odeće, obuće i drugih predmeta, pružajući funkcionalnost i estetiku u vašem prostoru.
Čiviluk + cipelarnik
Šifra proizvoda:
GH-201 BLACK
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Police i organizacija doma
7.890,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089065821 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Čiviluk + cipelarnik“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.