Mekan i velikodušan plišani zec! Sa veličinom od 17 cm i mnogim prefinjenim detaljima, ovaj zec je savršen za bebe od rođenja. Njegovo krzno nudi neuporedivu mekoću! Beba može lako da zgrabi svog novog plišanog prijatelja za ruke i uši. Pored prijateljskog lica, ovaj plišani zec ima neverovatno mekan i pahuljast stomak, idealan za najbolje maženje. Ružičaste boje, ovaj Patapuf je ukrašen detaljima koji mu daju odlučno bezvremenski stil: lasta, sinonim za obnovu i svežinu, lep karirani print na srcu i odgovarajuće trake oko vrata. Ova ružičasta plišana igračka dolazi u prelepoj poklon kutiji koja se može prilagoditi zahvaljujući umetku koji se nalazi ispod poklopca. Kutija se može ponovo koristiti kao kutija za odlaganje ili za čuvanje svih bebinih dragocenih malih uspomena. Ovaj intenzivno mekani zec Kalu je idealan poklon za rođenje. Roditelji će biti sigurni da je njihovo dete tako dobro praćeno. Pažljivo izrađen, napravljen je od 95% recikliranih materijala (sintetičko krzno, mikro-sobom, poplin), uključujući i reciklirano poliestersko punjenje. Ovog ružičastog plišanog zeca Patapuf možete prati u mašini za veš na 30°.
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Šifra proizvoda:
K214017
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.099,00 RSD
22 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
22 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CHUBBY MEDA ROZE 17 CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.