Ceba jastuk za dojenje
Šifra proizvoda:
jb41110260
Kategorije: Jastuci za dojenje, Oprema za mame
5.600,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Ceba |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Poljska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ceba jastuk za dojenje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280003
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429456 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – PINK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023PINK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429470 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BABYJEM GRUDNJAK ZA MAME – NATURE 85
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.358,00 RSD
SKU:
83-10176
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699208310176 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – LJUBICASTA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100603
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211401168 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.