CANPOL BABIES TWIN ELEKTRICNA PUMPICA ZA IZMAZANJE (12/212) SA PUMPICOM ZA NOS
Šifra proizvoda:
mcg12/212
Kategorije: Oprema za mame, Pumpica za izmuzavanje
14.450,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | CANPOL |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CANPOL BABIES TWIN ELEKTRICNA PUMPICA ZA IZMAZANJE (12/212) SA PUMPICOM ZA NOS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AVENT MANUELNA PUMPICA ZA IZMAZANJE – NATURAL 3969
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.390,00 RSD
SKU:
SCF430/10
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8710103943969 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT GIFT SET ZA DOJENJE SA ELEKTRICNOM PUMPICOM 1791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.999,00 RSD
SKU:
SCD340/31
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689021791 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT DVOSTRUKA ELEKTRICNA PUMPICA ZA DOJKE – HANDS FREE
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
35.000,00 RSD
SKU:
SCF532/11
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689033527 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9784
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269784 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9791
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269791 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Kikka Boo Liea Plus električna pumpica za izmuzavanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKB20013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
| Mega popusti | Bebe |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.