Camry CR7423 – Grejno ćebe
CAMRY CR7423 ELEKTRIČNO GREJNI PODMETAČ SA TAJMEROM 150X80CM
Šifra proizvoda:
CR7423
Kategorije: Grejna tela, Grejni podmetači i grejna ćebad
4.000,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
6 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934832502 |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CAMRY CR7423 ELEKTRIČNO GREJNI PODMETAČ SA TAJMEROM 150X80CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.990,00 RSD
SKU:
7381032430861
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430861 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2002 3AI-W SB EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430885
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430885 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.500,00 RSD
SKU:
7381032430847
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7738 STUBNA KERAMIČKA GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.800,00 RSD
SKU:
AD7738
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Adler |
| EAN | 5903887807340 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.