Vreme je za čaj! Želite li šolju doručka ili biljnog čaja, posluženog sa prelivenim keksom? Ovaj drveni set za čaj je zaliven! Dovoljno da napravite šik i prefinu užinu za dvoje! Ova igračka za pretvaranje na bazi cveća za decu od 2 godine i više je potpuno originalna. Set se sastoji od prirodnog drvenog čajnika ukrašenog gurmanskim ružičastim bojama, odgovarajuće posude za šećer, dve šolje dizajnirane da drže lepe kesice čaja od filca, 2 kašičice i kriške limuna koje se postavljaju na šolje! Svi poklopci se mogu ukloniti za dodatni dodir realizma. Da bi prikazali ove elemente, naši mali serveri mogu da predstave šolje na 2 tanjira i sve što se nalazi na drvenom poslužavniku delikatno ukrašenim poetskim cvetnim motivima. 2 keksa bi sigurno bila poslastica tokom ove kratke pauze za čaj? Ovaj servis za čaj savršeno će upotpuniti dečiju kuhinju i setove za kuvanje. Mališani takođe mogu da se igraju dok razvijaju svoju maštu. Napravljeno od FSC® drveta.
ČAJNI SET
Šifra proizvoda:
J06631
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.800,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,46 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366315 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ČAJNI SET“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.