Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm Buster sedište za decu sa držačem za čašu I-SIZE, namenjeno za visinu od 125 do 150 cm, pruža sigurnost i udobnost vašem detetu tokom vožnje. Ovaj proizvod je dizajniran u skladu sa najnovijim sigurnosnim standardima, garantujući optimalnu zaštitu u slučaju nezgode. Sedište je izrađeno od kvalitetnih materijala koji obezbeđuju udobnost i lako održavanje. Držač za čašu omogućava vašem detetu da uživa u piću tokom vožnje, čime se dodatno povećava udobnost i zadovoljstvo putovanja. Buster se lako instalira u automobil, a njegov moderan dizajn savršeno se uklapa u enterijer vozila. Praktično i funkcionalno, ovo sedište je idealan izbor za roditelje koji traže kvalitetno rešenje za prevoz dece. Osigurajte sigurnost i udobnost vašem detetu sa Buster sedištem sa držačem za čašu!
Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm ECOTOYS
Šifra proizvoda:
C028-3224
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.808,00 RSD Originalna cena je bila: 5.808,00 RSD.5.356,00 RSDTrenutna cena je: 5.356,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003600 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.