Hajde da se bacimo na posao! Uzmite čekić i eksere i hajde da se bezbedno bavimo izradom uz ovu džinovsku drvenu magnetnu radnu klupu! Ova imitacija igračke za decu uzrasta od 3 godine i više je zaista kompletna tako da mališani mogu da zamisle sebe kao stručne majstore i da reprodukuju naučene gestove do najsitnijih detalja! Možete zamisliti kreacije i razviti svoju spretnost uz brojne dodatke u plavoj, narandžastoj i srebrnoj boji! Radna ploča i noge su napravljene od prirodnog drveta za autentičan izgled. Sa svojim ekskluzivnim sistemom nožica koje se mogu podesiti po visini, ova igračka za rukotvorine je evolutivna i rasće sa vašim detetom savršeno se prilagođavajući njegovoj veličini (maksimalna visina radne ploče: 50,5 cm/19,9″). Za mališane koji vole da budu organizovani, pametan sistem magnetnih alata će im omogućiti da uvek stave alat na pravo mesto. Druga poslužavnik služi kao polica i pruža dodatne mogućnosti skladištenja. Na radnoj površini, brojne rupe omogućavaju majstorima da zavrću, sklapaju i stvaraju koliko god žele! Super, možete čak koristiti i stegac, koji se nalazi na desnoj strani radnog stola! Ova kompletna igračka je takođe savršeno opremljena mnogim dodacima za kreiranje predmeta koji se mogu beskonačno sklapati i rastavljati, prema mašti vašeg deteta! 3 magnetna alata i 40 dodataka (vijci, navrtke, zavrtnji, podloške, ploče, …), stegac, sat za zabavu sa vremenom, tabla za pravljenje lepih crteža i kartica za pravljenje trkačkog automobila!
BRICKO STO SA ALATOM
Šifra proizvoda:
J06477
Kategorije: Drvene igračke, Radionice
13.900,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
3 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,60 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364779 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BRICKO STO SA ALATOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.