***Ovaj slatki patuljak će stvoriti prazničnu atmosferu u vašem domu. Savršeno se uklapa u svaku prostoriju, bez obzira na dekor. Stani i sedi. Odlično će izgledati na stolu, polici ili ispod jelke. Karakteristike: Dekoracija u obliku patuljka. Veličina: 80 cm k 28 (vkš) cm kada stoji, 45 cm kada sedi. Materijal: metal, tekstil: poliesterska vlakna. Kvalitetan i izdržljiv materijal. Patuljak je fleksibilan u različitim položajima po želji.
***Božićni patuljak 80 cm
Šifra proizvoda:
40-740000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
1.899,00 RSD
70 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
70 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Božićni patuljak 80 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 15,2k11,8k4,7 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-852000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408520 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |
***Jelka 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-157000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411575 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.