Ukrasi za bor- mešavina kuglica, velicine:6 cm. Boja:crvena i bela._x000D_
Dizajn: providan sa ukrasnim perlama/šljokicama, potpuno lakiran, sjajan i mat. Materijal: plastika. Pakovanje: 30 komada u paketu. Ono što je svakako deo božićne tradicije je kačenje božićnih ukrasa i kićenje jelke. Sa ovim prelepim kuglicama u crvenoj i beloj boji, vaš dom će zablistati u posebnoj prazničnoj atmosferi sa daškom snežne magije.
Božićne kuglice crvene-bele 6 cm 30/1 pakovanje
Šifra proizvoda:
51-575000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
1.299,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223515754 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Božićne kuglice crvene-bele 6 cm 30/1 pakovanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
***LED padalica 30*18 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-803000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija za kuću 17,5k10k9,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
40-832000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408322 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.