***Tražite prazničnu dekoraciju kako biste stvorili savršenu atmosferu u svom domu? Ova prelepa svetleća drvena božićna dekoracija u vidu slike sa zimskim motivima biće divan dodatak praznicima. Može se okačiti bilo gde u prostoriji, gde će se odlično uklopiti sa ostatkom dekoracije, a odlična je i kao prigodan poklon! Karakteristike: LED slika 30 k 24 cm, božićna dekoracija. 8 lampica. Dimenzije: 25 k 6,5 k 19,5 cm. Sa toplom žutom svetlošću. Materijal: drvo. Za rad su potrebne 2 k AAA baterije – nisu uključene. Samo za internu upotrebu!
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Šifra proizvoda:
40-804000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
699,00 RSD
24 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
24 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Božićni patuljak 30 cm-vilenjak
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-743000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407431 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 10,5k6,5k11,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-850000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408506 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 14,5k11,2k8,2 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-875000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408759 |
| Brend | Denis |
***Jelka 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-157000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411575 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.