Višenamenska upotreba: Set skladišnih torbi može se koristiti u ormarima ili garderoberima, a takođe je odličan izbor za studentske domove, potkrovlja i spavaće sobe. Ugljenisani bambus – pun teksture: Izrađen od bambusa, ovaj materijal odiše prirodnom lepotom, glatkim i sofisticiranim detaljima. Pamuk i lan – mekani i izdržljivi: Kombinacija pamučne i lanene tkanine pruža dugotrajnost i prijatan osećaj na dodir. Štedi prostor: Kada se ne koristi, torba se može sklopiti i odložiti, čime se štedi prostor u vašem domu. Dimenzije: 45 × 97 cm, savršeno rešenje za organizaciju korpi i pojednostavljeno skladištenje.
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Šifra proizvoda:
BOLPOLBG002
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police sa točkićima
8.490,00 RSD Originalna cena je bila: 8.490,00 RSD.6.890,00 RSDTrenutna cena je: 6.890,00 RSD.
18 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.