NAP plastična polica sa 3 nivoa – praktičnost i stil u svakom prostoru Moderan i funkcionalan dizajn – NAP polica u pink boji brenda Bolzz sa tri nivoa savršeno kombinuje praktičnost i estetiku, omogućavajući lako organizovanje prostora u dnevnoj sobi, kupatilu, kuhinji ili kancelariji. Mobilna i stabilna – Zahvaljujući ugrađenim točkićima , polica se lako pomera i prilagođava vašim potrebama, dok čvrsta konstrukcija osigurava stabilnost i sigurnost predmeta na policama. zdržljiv materijal – Napravljena od visokokvalitetne plastike , ova polica je otporna na vlagu i lako se održava, što je čini idealnim rešenjem za različite namene. Maksimalna iskorišćenost prostora – Tri prostrana nivoa omogućavaju organizovano skladištenje knjiga, dekorativnih predmeta, kozmetike, kuhinjskih potrepština ili peškira, pružajući urednost i preglednost. Ova NAP polica u pink boji brenda Bolzz je odličan izbor za sve koji žele praktičan, elegantan i lako prilagodljiv komad nameštaja u svom domu!
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Šifra proizvoda:
BOLPOLNAPPNK
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police sa točkićima
2.400,00 RSD Originalna cena je bila: 2.400,00 RSD.1.990,00 RSDTrenutna cena je: 1.990,00 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bolzz nap polica 3 nivoa pink“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |
Polica za cveće dark walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011D
| Težina | 4,8 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.