Svako može da slika bojama po brojevima! Uputite se u čarobnu zemlju jednoroga sa ovim setom koji sadrži sve što vam je potrebno da naslikate 2 slike, bez prelaženja linija! Deca od 7 godina će razviti svoje umetničke talente i spretnost i stvoriti veličanstvene slike na koje će biti ponosni. Sa 15 posudica akvarel boja i četkicom-perom sa rezervoarom za vodu, slikanje magičnih jednoroga je dečja igra! Jedna od slika čak ima i pozlaćene detalje, za zaista zadovoljavajući rezultat. Tu je i ram za slikanje, za prikazivanje vaših kreacija na zidu i ukrašavanje vaše sobe! Sadržaj seta: 2 slike za slikanje (uključujući 1 sa pozlaćenim detaljima), 1 paleta akvarel boja (15 posudica, 1 sunđer, 1 četkica-pero sa rezervoarom za vodu), 1 ram za slikanje. Princip slikanja po brojevima: Za promenu od bojenja i za besprekoran rezultat, slikanje po brojevima je kreativni hobi koji će okupirati i mlade i stare i nudi trenutak opuštanja i umetničkog izražavanja. Svaka boja odgovara broju prisutnom na svakom delu slike koji treba naslikati. Ovi delovi su označeni konturama, ponekad pozlaćenim, koje se ne smeju prekoračiti: mladi umetnici će videti ilustraciju ili dekoraciju koja se pojavljuje sa svakim potezom četkice, dostojnu najvećih umetnika! Mladi kreativci će biti zauzeti i fokusirani tokom dužeg vremenskog perioda, kako bi oživeli svoje kreacije. Biće ponosni i srećni što će pokazati svoje omiljene slike celoj porodici! Potrebno je oko 6 sati da se završi ova prelepa slika.
BOJANKA UNICORNS PO BROJEVIMA SA VODENIM BOJAMA
Šifra proizvoda:
J07985
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.850,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,14 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BOJANKA UNICORNS PO BROJEVIMA SA VODENIM BOJAMA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.