Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-822
Šifra proizvoda:
2021909010906
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
20.400,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 100 W |
| EAN | 2021909010906 |
| Povezivanje | – Bluetooth/USB/SD/AUX 3,5 mm/mikrofonski ulaz/ gitarski ulaz/ MIC Priority |
| Brend | Eden |
| Baterija | 5000mAh |
| Karakteristike | – USB/SD/BT/FM Radio – TWS Multiple konekcija, uparite 2 zvučnika u isto vreme – Bežični mikrofon – Daljinski upravljač – LED ekran, LED osvetljenje više modova – Napajanje: AC 110~240 V, 50/60 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-822“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1168 GRAMOFON FM SD MMC USB BLUETOOTH
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.900,00 RSD
SKU:
CR1168
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934833899 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CLR2615 RADIO SAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
RSCLR2615
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031778 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1345NUSWD RADIO SA DRVENIM KUCISTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
RSHRA1345NUSWD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.