Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1019
Šifra proizvoda:
2027112817188
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
26.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 150 W |
| EAN | 2027112817188 |
| Baterija | Baterija: 12 V/7,5 A |
| Brend | Eden |
| Karakteristike | Drajveri: 10″ + 10″ woofer, 2″ Tweeter Povezivanje: – Bluetooth – 2 x USB – TF port – Aux-in – MIC ulaz – GIT ulaz Plus Fire svetlo FM radio MIC prioritet Funkcija snimanja Funkcija ponavljanja Izbor |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1019“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBK PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.260,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033161 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBL PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON PLAVI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033185 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BL TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033130 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.