BIENWOOD BIE4000 DRVENA KLUPA SA 2 PLASTIČNE FIOKE Drvena klupa sa dve fioke i sunđerom Bienwood BIE4000 je drvena klupa sa plastičnim fiokama koja može biti
Bienwood bie4000 drvena klupa sa 2 plastične fioke
Šifra proizvoda:
BIE4000
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
6.300,00 RSD
33 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
33 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Bienwood |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8693807246898 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |
Kesper ksp69243 polica za vino borovo drvo fsc 15 flaša 50x50y28cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
KSP69243
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270692437 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |








