Model: GO KART F1 JE1199 Tip:Električni karting Veličina točkova:6 inča Naziv proizvoda:Dečji karting Daljinski upravljac MP3, (Mini) SD i USB ulaz za vašu muziku Točkovi:4 točka Pogodno za uzrast:3 – 8 godina Sertifikat:CE EN71 EN62115 EN60825 Baterija:6V4AH*2 Motor:390#*1 MAKSIMALNI NOSIVOST: 30 kg BRZINA VOZILA: 2-3 km/h DIMENZIJE PROIZVODA: 85 * 53 * 40 cm PAKOVANJE: 82 * 51 * 27 cm BRUTO TEŽINA: 8,2 kg NETO TEŽINA: 6,2 kg
BIC. GO KART F1 JE1199 PINK
Šifra proizvoda:
wBCK0333
Kategorije: Mega popusti, Vozila na akumulator, Vozila za decu
10.799,00 RSD Originalna cena je bila: 10.799,00 RSD.9.699,00 RSDTrenutna cena je: 9.699,00 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
14 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC. GO KART F1 JE1199 PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.