Tip:Automobil Pol:Uniseks Napajanje:Baterija Uzrast:0 do 24 meseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina Stil:Igračka za vožnju Materijal:Plastika Naziv proizvoda:Dečiji električni automobil Daljinski upravljac MP3, (Mini) SD i USB ulaz za vašu muziku Točkovi:4 točka Veličina proizvoda:103*62*43,5 Baterija: 12V i 4,5Ah. Motor:390#*2 Pogodno za uzrast:3 – 8 godina Sertifikat:CE/EMC/EN71/EN62115, itd. Maksimalno opterećenje (kg):30kg Brzina vozila: 2,5-5 km/h Jedno pakovanje veličina:104,0X59,0X29,0 cm BRUTO TEŽINA: 1WD 13,5 kg 2WD 14 kg NETO TEŽINA: 1WD 11,5 kg 2WD 12,3 kg
BIC.AUD TT RS JE1198 YELLOW
Šifra proizvoda:
wBCK0317
Kategorije: Vozila na akumulator, Vozila za decu
16.400,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
9 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.AUD TT RS JE1198 YELLOW“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.