Dečiji bicikl 20 Pink 110-135 cm Specifikacija: Velicina točka / Brzina: 20 "/ 0 Boja: PINK Hi-Ten ALU 20” Viljuška: 20" AMORTIZER 1.2T WITH PIVOT Cev volana: MATT BLACK 1.2T*580mm 160mm Ručke volana: φ22*90L gumene u skladu sa bojom rama/vaze Sedište: u skladu sa bojom rama/vaze ZJ-1426 Cev sedišta: ф25.4*200*1.2Twith safe line Obruč: 20"*1.75*14G*28H 400g DUPLI CRNI Glave prednja/zadnja: GL-A03 5/16"*14G*28H*93*140 with safe hook,3/8*14G*28H*115*180 Prednja kočnica: DISC ɸ160mm Zadnja kočnica : DISC ɸ160mm Ručice kočnica: POWER JD-03 3 fingers Srednji pogon: 22/32/42 T GS-P436 Lanac: F310 Pedale: ZH-33 PVC 9/16 " Gume spoljašnje: 20X1,95 Gume unutrašnje: 20X1,95/2,125 AV Nogar: zadnji ALU 20” WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.20″ QL-PINK
Šifra proizvoda:
wBCK0800
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
11.990,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
4 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.20″ QL-PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.