Dečiji bicikl 20/6 " CUBO GENESIS VALVET Dečiji bicikl za decu uzrasta 5 – 8 godina / visina deteta 110-135 cm Specifikacija: CUBO GENESIS VALVET Velicina točka / Brzina: 20 "/ 6 Ram: Hi-Ten čelični 20” Viljuška: 20 čelik 20" AMORTIZER 1.2T WITH PIVOT Cev volana: MATT BLACK 1.2T*580mm 160mm Ručke volana: φ22*90L gumene u skladu sa bojom rama/vaze Menjači ručice/prednji/zadnji: SFT-30-LEFT-3 RIGHT-6 Menjači prednji/zadnji:POWER FD-42T top pull,RD-24-B 6speed DIRECT ATTACHMENT Sedište: u skladu sa bojom rama/vaze ZJ-1426 Cev sedišta: ф25.4*200*1.2Twith safe line Obruč: 20"*1.75*14G*28H 400g DUPLI CRNI Glave prednja/zadnja: GL-A03 5/16"*14G*28H*93*140 with safe hook,3/8*14G*28H*115*180 Prednja kočnica: DISC ɸ160mm Zadnja kočnica : DISC ɸ160mm Ručice kočnica: POWER JD-03 3 fingers Zadnji zupčanik: XH-FW-07 6 speed Srednji pogon: 22/32/42 T GS-P436 Lanac: F310 Pedale: ZH-33 PVC 9/16 " Gume spoljašnje: 20X1,95 Gume unutrašnje: 20X1,95/2,125 AV Nogar: zadnji ALU 20” WINNER BIKE DOO zadržava pravo da menja specifikaciju delova,bez predhodnog obaveštavanja kupaca!
BIC.20″/6 SUS GENESIS VALVET
Šifra proizvoda:
wBCK0502
Kategorije: Dečiji bicikli, Vozila za decu
12.990,00 RSD
30 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
30 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BIC.20″/6 SUS GENESIS VALVET“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.