Zahvaljujući prozračnoj mreži koja propušta vazduh, roditelji uvek imaju na oku svoju decu i mogu da komuniciraju sa njima. Zahvaljujući spoljnom cibzaru deca ne mogu samostalno da napuste ogradu._x000D__x000D_Održavanje je vrlo jednostavno – samo prebrišite ogradicu vlažnom krpom bez deterdženta. Tkanina se može ukloniti._x000D__x000D_Materijal: specijalna Oksford tkanina, kvalitetna, bezbedna i bez mirisa, čelične cevi, adapteri, vakuumske stopice._x000D__x000D_Dimenzije pakovanja: 90*22*18 cm_x000D__x000D_Težina ogradice: 6 kg_x000D__x000D_
Bež+print ogradica za bebe JOY 120*180 cm
Šifra proizvoda:
22696
Kategorije: Besplatna dostava, Ogradice za bebe, Oprema za bebe
10.990,00 RSD
5 na zalihama
5 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | IQ GLOBAL doo |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bež+print ogradica za bebe JOY 120*180 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.