Hrskava tabla za igru za bebinu sobu! Idealna za zabavu i stimulaciju mališana od 18 meseci, ova tabla za aktivnosti u obliku plišanog medvedića nudi mnoštvo igara za manipulaciju. Ukupno, preko 20 igara za rano učenje raspoređeno je po ovoj tabli za aktivnosti, kako bi se podstakao razvoj motoričkih sposobnosti i spretnosti dece. Na programu: 2 rotirajuća oka, 2 mekane filcane jagodice, 1 torbica sa zatvaračem koja krije malog zeca, 1 pertla za vezivanje, 1 rotirajući peščani sat, 1 točak sa brojevima od 0 do 9 za učenje brojanja, 1 lavirint za istraživanje, 1 rotirajuća zvučna njuška, 2 kaiša sa različitim sistemima za pričvršćivanje (metalni ili čičak), 1 kastanjeta, 1 zvono, 1 metalna katanac, 1 skriveno ogledalo, 1 abakus u boji, skrivene silikonske teksture, zupčanici, gumene trake za pričvršćivanje… Kao što vidite, ima mnogo toga da se otkrije za radoznale mališane! Bogatstvo taktilnih i zvučnih zadovoljstava za razvoj bebinih finih motoričkih sposobnosti. A različiti, pristupačni otvori su savršeni za vežbanje oblačenja ili vezivanja pertli. To je svestrana, kompletna igračka za rano učenje, savršena za samostalnu igru. Drvenu bizibord tablu možete lako pričvrstiti na zid. Njen poetični stil i prelepe boje čine je savršenim dodatkom svakoj dečijoj sobi. Beba će pronaći sve najslađe životinje: pčelu, zeca… i polarnog medveda, naravno! Dimenzije: 47,5 x 60 cm. Iz naše Pure kolekcije drvenih igračaka za rano učenje, ova bizibord tabla sa plišanim medvedićem je napravljena od FSC™ sertifikovanog drveta. Toliko otkrića je spremno!
BELI MEDVED AKTIVITI TABLA
Šifra proizvoda:
J05162
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
10.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,05 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217351625 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BELI MEDVED AKTIVITI TABLA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.