Platforma brenda ModernHome je idealna za kućne treninge — pomaže u razvoju dubokih mišića, poboljšava koordinaciju i ravnotežu. Pogodna je za fitness, pilates, jogu ili rehabilitaciju — za početnike i napredne korisnike. Konstrukcija od izdržljivih materijala (PVC omotač i ABS baza) garantuje otpornost na oštećenja i dug vek trajanja. Protivklizna površina i čvrste ručke obezbeđuju sigurnost tokom intenzivne upotrebe. Opremljena elastičnim trakama za otpor, omogućava vežbanje gornjeg dela tela, uključujući ruke, leđa i ramena. Nakon treninga, sprava se brzo sklopi i može se odložiti u ormar ili ispod kreveta. Set takođe uključuje nogometnu pumpu sa fleksibilnim crevom i nastavcima kompatibilnim sa različitim ventilima, što omogućava brzo pripremanje za vežbanje. Dimenzije traka za otpor: 87 cm Širina ručke: 11 cm, prečnik ručke: 3 cm PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju; svi elementi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 61,5 × 32,5 × 10 cm Težina: 4,5 kg
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Šifra proizvoda:
GB-BS058-SB-4503
Kategorije: Mega popusti, Oprema za vežbanje
7.150,00 RSD Originalna cena je bila: 7.150,00 RSD.6.490,00 RSDTrenutna cena je: 6.490,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 4W04P ZIDNA I KUPATILSKA GREJALICA IP 22
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.690,00 RSD
SKU:
AR4W04P
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032113990 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHH008 KONVERTORSKA GREJALICA 750/1250/2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.150,00 RSD
SKU:
EHH008
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955727 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
KINDERKRAFT AUTO SEDISTE I-360 i size 40-150cm BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KCI36000BLK0000-4007
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923298 |
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA ETER RED
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRETER00RED0000-4022
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927210 |
Hranilica za bebe 2u1 Gray ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
HC508 GREY-4102
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004584 |
Kisobran kolica za bebe Siena Narandžasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
veNN0275
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | Nou Nou |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 8606112400275 |
| Veličina | Od 0 do 15 kg |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | VENCO doo, Srbija |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.