2 u 1 drveni voz
Igračka za povlačenje i pravljenje
Sa 14 šarenih blokova, za razvoj motoričkih veština bebe
Odmah se ukrcavanje, pravac prema šumi! Bebi šumski voz je veličanstvena 2-u-1 drvena igračka. To je pre svega zabavan voz sastavljen od 3 vagona i blokova različitih veličina i boja koje možete beskrajno praviti i raskidati, kako biste razvili logiku vašeg deteta. To je takođe igračka za šetnju kako bi se podstakle motoričke sposobnosti. Od prve godine, vaša beba će moći da napravi ovaj mali raznobojni voz sa 3 lepe životinjske glave pre nego što ga ponese po kući. Ova prelepa igračka za rano učenje postaće omiljeni saputnik vaše bebe u šetnji. Takođe će mu/joj omogućiti da zamisli mnoge priče sa patkom, mačkom i lisicom! Ova igračka se sastoji od 14 raznobojnih blokova sa različitim geometrijskim oblicima i printovima tako da vaš mališan može da nauči boje svojim tempom i napravi svoje prve konstrukcije. Kada vozilo počne da se kreće, točkovi i njihove prelepe boje izgledaju sjajno!
BABY FOREST – VOZ
Šifra proizvoda:
J08022
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
2.899,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217380229 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BABY FOREST – VOZ“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.