ALUMINIJUMSKE MERDEVINE 4×3, NOSIVOST 150 KG Čvrste merdevine brenda ModernHome izrađena je od aluminijuma otpornog na koroziju i namenjena za rad u kući, vrtu i tokom renoviranja. Mogu se postaviti u četiri različite konfiguracije, što je čini prilagodljivom za razne zadatke – od rada naslonjene o zid, slobodnog stajanja u A-obliku, korišćenja kao radne platforme, do upotrebe na stepenicama i neravnim površinama. Konstrukcija ima protivklizne kapice na krajevima koje povećavaju stabilnost, dok mehanizam za zaključavanje zglobova omogućava sigurno i lako menjanje položaja. Set uključuje i montažni pribor za stabilizator. Maksimalna nosivost je 150 kg, što je čini odličnim izborom za pojedince koji traže pouzdan alat za rad na visini. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a lestvica je dodatno umotana u zaštitnu foliju kako bi se sprečile ogrebotine i prljavština tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 94 × 35 × 26 cm Težina: 9,1 kg
Aluminijumske višenamenske merdevine 4×3, sa šarkama, sklopive, nosivost 150 kg, ModernHome
Šifra proizvoda:
WK4210-3D-4500
Kategorije: Merdevine, Police i organizacija doma
15.900,00 RSD Originalna cena je bila: 15.900,00 RSD.14.300,00 RSDTrenutna cena je: 14.300,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
7 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 9,1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905817009237 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aluminijumske višenamenske merdevine 4×3, sa šarkama, sklopive, nosivost 150 kg, ModernHome“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.