Sadržaj pakovanja:
-
Grejač flašica BW900
-
Poklopac za paru
-
Uputstvo za upotrebu (na holandskom, engleskom, nemačkom, francuskom i italijanskom jeziku)
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
7.090,00 RSD
Alecto Baby BW900 je višenamenski grejač flašica i dečje hrane snage 500 W, koji brzo zagreva, odmrzava i steriliše. Zahvaljujući preglednom ekranu i unapred podešenim režimima, grejač je vrlo lak i efikasan za upotrebu.
Grejač je pogodan za sve uobičajene veličine flašica i teglica. Možete birati između više režima rada: brzo ili sporo zagrevanje, održavanje toplote, odmrzavanje i sterilizacija. Uređaj se automatski isključuje kada se postigne željena temperatura, čime se obezbeđuje da je hrana uvek bezbedno i ravnomerno zagrejana.
Glavne karakteristike:
Vrlo brzo zagrevanje zahvaljujući snazi od 500 W
Unapred podešeni režimi: brzo/sporo zagrevanje, održavanje toplote, odmrzavanje i sterilizacija
Jasan displej sa prikazom preostalog vremena
Automatsko isključivanje radi veće bezbednosti
Kompatibilan sa svim standardnim flašicama i teglicama
Uključuje poklopac za paru
Sadržaj pakovanja:
Grejač flašica BW900
Poklopac za paru
Uputstvo za upotrebu (na holandskom, engleskom, nemačkom, francuskom i italijanskom jeziku)
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Alecto |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bela |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682062 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.